Welkom op de website van NTC Nijeveen
NTC Nijeveen is een kleine en gezellige tennisvereniging met circa 100 leden. We hebben 4 banen, 3 gravelbanen en kunstgrasbaan. Er is bijna altijd wel een baan vrij om te spelen en op de kunstgrasbaan kan ook in de winter gespeeld worden. Vanaf maart t/m oktober wordt er op woensdagavond getosst. Een mooie gelegenheid om de andere leden te leren kennen. Belangstelling? Klik op deze link voor meer informatie en voor het downloaden van het inschrijfformulier. Of stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Algemene Leden Vergadering
De Algemene Leden Vergadering wordt gehouden op woensdag 22 januari om 20.00 uur in ons clubhuis. Jullie zijn van harte welkom. De notulen van de ALV van 23 januari 2019 hebben jullie via mail ontvangen.
NLDOET

Zaterdagochtend 14 maart van 09.00 tot plusminus 13.00 uur houden we een klusdag om ons park gereed te maken voor het zomerseizoen. We hebben deze klus aangemeld bij het Oranjefonds (NLDoet). We ontvangen daarmee subsidie. Hiervoor is het wel nodig dat zich minimaal 10 vrijwilligers voor die ochtend zich aanmelden bij NLDoet. Dat kan via onderstaande link.

https://www.nldoet.nl/klus/gereedmaken-tennispark-voor-zomerseizoen#block-projectsubscribe

Bij voorbaat dank!

Speeldata voorjaars- en najaarscompetitie 2020
 
    
 

Openingstoernooi / NTC Nijeveen Open 2020
De data van het Openingstoernooi en het NTC Nijeveen Open 2020 zijn gepland.
Openingstoernooi zaterdag 28 maart 2020
Clubkampioenschappen Dubbel dinsdag 8 t/m zondag 14 juni 2020
NTC Nijeveen Open 2020 maandag 29 juni t/m zondag 5 juli 2020
Clubkampioenschappen Mix maandag 24 t/m 30 augustus(onder voorbehoud)

Privacy Policy
Naar aanleiding van de invoering van de invoering van de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) hebben we een Privacy Policy opgesteld waarin we vastgelegd hebben welke informatie we van onze leden bewaren, voor welk doel en met wie wij deze informatie delen. Mocht je hierover vragen hebben, neem dan gerust contact met ons op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .
Jaarkalender 2019
Er is een jaarkalender gemaakt met de activiteiten die op dit moment gepland staan voor 2019. Initiatieven voor extra activiteiten zijn van harte welkom en kunnen aangemeld worden bij het bestuur via het mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . 

matter.jpg arbosupport.jpg bakker1.jpg oostergetel.jpg hopman.jpg bakkerijstrijker1.jpg kvanbeekschilderwerken.png eikenaar.jpg toyota-vanderlinde.jpg racketcentrum.jpg

Pasfoto KNLTB-pas
Wil je een nieuwe foto op je KNLTB-pas? Klik dan op deze link om een nieuwe pasfoto te uploaden en te versturen naar de ledenadministratie.  

Inschrijvingen p/toernooi

Opening28 maart
C.K. Dubbel 8 t/m 14 juni
NTC Open 29 juni t/m 5 juli
C.K. Mix 24 t/m 30 aug.(o.v.)
Toernooien andere verenigingen

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Sponsoren

boersma.jpg coophuisman.jpg faber.jpg intratuin.png janbralten.jpg kapsalonberta.jpg knipschuur.png paraat.jpg

Verjaardagen

Vandaag is/zijn jarig:
--------------------
Deze maand zijn jarig:
05-02Menno Matter
12-02Jan Zonneveld
12-02Harry Besselse
12-02Marjan Jonker
14-02Jacob Vriend
23-02Henk Oosterhuis
24-02Arthur Liebregt
Ga naar boven